08 Ekim 2013

İş Bankası Şikayetime Dönüş Yapmıyor!

İş Bankası kredi kartı ile mart ayı içerinde yapmış olduğum tek kalemlik 1. 293. 00 (binikiyüzdoksanüç) TL'lik alışverişten hiç maxi puan gelmedi. Yansıması için hesap kesim tarihini bekledim ama hala bir değişiklik yoktu. Kazanılan puan 0 yazıyor. Şikayet konusu ise şu; durumu size bankanızın bize ulaşın kısmından aylar önce mart ayında bildirip konuyla ilgili.

Ayrıca bana mail tel vs ile günün her saatinde bilgilendirme yapabilirsiniz seçeneğini bile seçmeme rağmen, konuyla ilgili bilgilendirilme isteğime hala bir cevap verilmiş değil! Üstüne ilaveten buradan yapmış olduğum şikayete de yine dönülmedi. Artık zahmet olmazsa konuyla ilgili bilgilendirme yaparsanız memnun olacağım.

Onur 36 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön