13 Ocak 2014

İş Bankası Şikayetçiyim Kafasına Göre Adıma Kart Başvurusu Yapmış!

İş Bankası tarafından şahsıma bugün bir mesaj gönderildi. Mesajda kredi kartı başvurumun değerlendirmeye alındığı ve başvuru referans numarasını belirten. Başvuru ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz şeklinde bir telefon numarası da belirtilmişti.

Ben hiçbir şekilde bankanın kredi kartı ürününe başvuruda bulunmadım. Sanırım banka kendi kendine benim adıma başvuru süreci işletiyor.

Ayrıca bankayı aradığımda ise telefon 10 dk bekledim ancak telefonlara cevap verilmiyor.
Benim adıma benden habersiz kart başvuru süreci işleten İş Bankası'ndan şikayetçiyim!

Hamdi 94 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön