İş Bankası Sigorta Ücretini Toplu Aldı.

İrfan Y. |

İş Bankası konut kredisi yapılandırma sürecinden sonra olan kişi sigorta ücretini aylık alması gerekirken sözde 13 aydır kesilmediğinden ücretini 13 aylık tek ayda kesmişler kredi kartıma yansıtmışlar.

Bu benim suçum olmadığı gibi bana yıkmaya kalkan Manisa organize sanayi şube banka görevlisi yapılan incelemeden sonra sizden unutulan bu ödemeyi toplu aldık dedi. Ve bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  09:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi