20 Mart 2013

İş Bankası Sigorta Poliçesi Kaybolmuş!

Anadolu Hayat Sigortadan vefat dolayısı ile alacağım 5000 tl yi 5 aydır beklerken 5 ay sonunda bankanın evrakları eksik gönderdiğini ve sigorta poliçe aslını göndermediği ya da kaybettiği söyleniyor bu ne biçim bir iştir koskoca banka verdiği kredinin sigorta poliçe aslını nasıl kaybeder aklım almıyor genel müdürlük uyuyor musunuz? 17000 tl lik sigortaya hayat sigortası yapmadığınızı iddaa ediyorsunuz demek o sigortada da hayat sigortası yapmayı unuttunuz.

Sigorta poliçe aslını kaybeden bankadan her şey beklenir. Ben paramı istiyorum bir banka sigorta poliçe aslını nasıl kaybeder aklım almıyor.

Birsen 55 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön