İş Bankası Sigorta Poliçesi Habersiz Yenilendi.

Ümit E. |

Safranbolu/ Karabük'te ikamet etmekteyim. İş Bankası ve Anadolu Sigorta'dan şikayetçiyim. Bilgim ve onayım olmadan DASK sigortam yenilendi ve hesabımdan para çekildi. Ayrıca yine bilgim ve onayım alınmadan konut eşya sigortası yapılarak hesabımdan para çekildi. Bu iki işlemin iptal edilerek hesabımdan çekilen paraların iadesini istiyorum ve bu yasal olmayan eylemden ötürü DASK sigortasını, Anadolu Sigorta'ya değil başka bir sigorta şirketine yaptırmaya karar verdim.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  13:00

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi