17 Eylül 2013

İş Bankası Sigorta Parasını Ödemiyor!

2 Sene önce İş Bankası'ndan kredi kullandım 36 ay olarak ve geçen haftalarda 1 sene kala kredimin tamamını ödedim . Ve yasal hakkım olan kredi sırasında alınan sigorta bedeli ve dosya masraflarını almak için , kredi çektiğim şubeye gittim. Bana sadece 1 senelik sigorta yapıldığını ve bunun 73 TL olan tutarının da ödenmeyeceğini ; çünkü 1 senelik olduğu için sürenin bittiğini söylendi .

Ne olursa olsun , kredi çektiğim danışmanım bunun hakkında bana hiçbir bilgi vermemişti çekerken. Ayrıca 1 senelik olsa o paranın bana geri ödenmesi gerekmekte , çünkü kredimin tamamını ödedim . Ayrıca dosya masrafları için dilekçe vermem ve dava açmam vs gibi şeyler söylendi.

Alp 54 Okunma

Cevaplar

  • Alp 28 Kasım 2013

    Hala bana ulaşılıp bilgi verilmedi

  • İş Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön