İş Bankası Şifre Alamıyorum!

Erol E. |

Benim İş Bankasından kredi kartları, hesabım ve bide bireysel kredim var fakat interaktif bankacılığa kapalı oluğundan şifre alamıyorum, çağrı merkezinden yardımcı olmuyorlar nasıl bir sistem anlamadım.

8 sene önce üniversitedeyken çanakkale gelibolu şubesinden ilk kredi kartımı almıştım oradan İnternet bankacılığını açtırmam gerekiyormuş neden en yakın şubeden yapamıyorum ben İstanbul' da ikamet eden yoğun iş temposunda çalışan biriyim zamanım yok işlerimlerimi ve borç takibini bilgisayar üzerinden yapıyorum. İş Bankasından yardım alamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  15:58

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi