İş Bankası Sicilimi Bozdu!

Mehmet Ali A. |

Ben İş Bankası müşterisiyim. Bundan 2-3 ay önce borcumu ödeyemediğimden yapılandırdım ,20-30 lira arası taksitlerle ödüyordum. Taksitlerimi 62-63 unuttum yatırmayı. Bankaya bütün borcumu yatırmaya gittim , yatırdığımda öğrendim ki Merkez Bankası sicilime işlemiş . Bu işlem bana hiçbir şekilde haber yada bilgi verilmedi . Bu sicil kaydımın tamamen haksız bir şekilde yaratıldığını ve kaldırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali A.
  11 Eylül
  13:54

  Ben bana buradan bilgi vermenizi istiyorum Mağdur olduğum durumun giderilmesini rica ediyorum boştan yere sicilim bozuldu bunun düzeltilmesini rica ediyorum...

 • Mehmet Ali A.
  11 Eylül
  13:52

  Ben bana buradan cvp vermenizi istiyorum haksız yere acılan sicil kaydımın temizlenmesini istiyorum...Mağdur olmamın giderilmesini rica ediyorum...

 • 11 Eylül
  13:28

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi