İş Bankası Sert Umursamaz Baştan Savıcı Bankacı İstemiyoruz!

Uğur Ç. |

Türkiye'nin Başkentinde bulunan bankanızın bireysel işlemler kısmında çalışan personeller her gidişimde anlamadığım kısımları sorarken sert ve baştan savıcı cevaplar veriyor. Görevli kişiyle konuşmaktan korkuyorum; azar işiteceğim diye. Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için bankayla olan irtibatımı kesmek istedim hesaplarımı kapatmak istedim. Dalga geçercesine verilen cevaplar olsa da sonunda kurtuldum böyle bir bankacılık anlayışından.

Bu saatten sonra bana milyon dolarlar da verseniz daha İş Bankası'nın 50 metre yakınından geçmem. Ben ve benim gibi insanların paralarıyla kazanç sağlıyorsunuz. Maaşlarınızı alıyorsunuz insanlar sizin bankanızı tercih etmez ise ne kazanacaksınız?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  17:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi