28 Haziran 2014

İş Bankası Şaka Gibi!

Tam 1,5 ay önce bankamatiğe kredi kartımı kaptırdım hemen ardından müşteri hizmetlerine haber verdim bana verilen bilgide en geç 10 gün içerisinde kartımın elimde olacağı söylendi fakat aradan yaklaşık 45 gün geçmesine rağmen kartım elime ulaşmadı.

İş Bankası müşteri hizmetleriyle görüşüp kartımı kapatmak istediğimde bana şaka gibi kartın üstündeki numaraları soruyor ben bilmediğimi söylememe rağmen yapacakları bir şey olmadıklarını bu nedenden dolayı kartımı kapatamayacaklarını söylüyorlar.

21. yüzyılda bütün bankalar TC kimlik numarasıyla işlem yapabilmekteyken İş Bankası şaka gibi bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar ayrıca kartı belirttiğim adrese gönderemiyorlar sadece çok komiksiniz.

Bilge 713 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön