03 Mayıs 2013

İş Bankası Reklamlarda Söylendiği Gibi KOBİ Kredi Verilmiyor!

155169091 numaralı banka müşterinizim.01.01.2013 tarihinde bir firma açarak 1 Mayıs 2013 tarihinde kredi talebinde bulundum. Hatay Dörtyol şubesinde ticari kredilerden sorumlu müşteri temsilcisi olduğunu belirten bir erkek çalışanınız tarafından ticari krediler için en az bir yıl iş yerinin çalışır olması gerektiğini belirtiler ve kredi veremeyeceklerini söyledi. ben 6 yıldır bankanızın müşterisiyim.

Daha önce defalarca kredi çekip zamanında yatıran, hem asıl hem yedek kredi kartı olan ve 4 aylık iş yerinin açık olması sebebiyle hesabımda yaklaşık 100 bin tllik bir hareketlilik mevcut. Durum böyle olmasına rağmen birde kefil istediler. Kefili dahi vermeme rağmen, sonucu hakkında bilgi verilmedi.

Murat 251 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön