12 Şubat 2014

İş Bankası Reklamında İkinci Planda Kalmış.

İş Bankası'nın son reklam filminde gizli reklam olduğunu düşünüyorum. Dünyaca bilinen bir kahve markasının bardakları masanın üzerinde görülüyor. Reklam filmini ilk gördüğümde bahsi geçen kahve markasının reklamı sandım. Sonunda baktım ki meğer banka reklamıymış. Dikkatli bakan herkes bu detayı fark edecektir. Önerim, firmanın en kısa sürede bu reklamı değiştirmesidir.

Emre 157 Okunma

Cevaplar

  • Emre 18 Şubat 2014

    Banka, bilindik klasik açıklamalarla her zamanki gibi yine konuyla ilgisiz, alakasız davranmaktadır. Bu banka her zaman bunu yapıyor. İşte bu yüzden bu bankayla çalışmıyorum; çalışmayı düşünenlere de tavsiye etmiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön