İş Bankası Rehin Kaldırılmıyor.

Ahmet A. |

İş Bankası Dünya Ticaret Şubesi'nden 2008 yılında araç kredisiyle kredi aldık ve ödemelerimizi gününde yaptık. Aracımızı eylül 2014 de satacak olduk ve rehin kaldırtmak için para ödedik ve hala rehinimiz kaldırılmadığı gibi bankadan da kimseyle iletişime geçemiyoruz. Banka müşteri hizmetlerine, müşteri hizmetleri banka şubesine yönlendiriyor. Yazık çok yazık İş Bankası gibi bir bankaya!

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  09:06

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi