İş Bankası Ramazan Kampanyası Maxipuan Yüklenmemiş!

Beyazit T. |

Migros'tan yaptığım 100 TL'lik alışveriş bulunmakta fakat 10 TL MaxiPuan yatmamış. Kampanya detayları şu şekildedir. Maximum Kart’ınız ile 16 Haziran - 16 Temmuz 2015 tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. peşin alışverişinize 40 TL MaxiPuan hediye! Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı marketlerdeki Maximum pos cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin market alışverişi yapılması gerekmektedir. 7- MaxiPuan'lar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanma tarihi 10.08.2015'tır.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyazit T.
  09 Ağustos
  21:53

  Puan halen yüklenmemiş gözüküyor 2 gün daha bekleyeceğim eğer yüklenmezse kredi kartını gözümü kırpmadan iptal edeceğim ve bir daha kesinlikle İş Bankası kullanmayacağım.

 • 04 Ağustos
  11:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi