10 Eylül 2013

İş Bankası Puanlarımı Yüklemiyor!

İş Bankası bana yüklemesi gereken N11.com adli siteden yaptığım alışverişten 66 lira puanı yüklemedi. Bir aydır inceleme sürüyor hala cevap bekliyorum. Şimdi de Kliksa.com'dan yüklenmesi gereken 100 lira maxipuanlarım yüklenmemiş.

Anlamıyorum benim için özel bir madde mi var bu şahsa parapuan yüklenmesin diye. Lütfen diğer şikayetlerime verdiğiniz öylesine cevaplar yazmayın bu mesajıma da ben toplamda hesabıma yatması gereken 166 lira maxipuanımı istiyorum.

Hakan 43 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 12 Eylül 2013

    hala beklıyorum hala beklıyorum ayıptır ayıp!!!!!!!!!!!!

  • İş Bankası Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön