16 Ocak 2014

İş Bankası Puanlarımı Yok Sayıyor.

İş Bankası yine hiç yanıltmadı. Bankamatik kartımda biriktirdiğim puanlara kanunsuz şekilde el koymuş. 2013 yılı itibari ile bayağı puanım birikmişti ki Tekzen'de kullanayım dedim. Birde ne öğreneyim puanlarımın silindiği. Tekzen'deki yetkili İş Bankası'nın bunu sık sık yaptığını hatta iş bankası ile alışveriş yapıldığında iadenin çok zor olduğunu hem müşteri hem de sıkıntı yaşadıklarını belirttiler.

2013 yılında biriken puanlarımı hiç bir bilgi vermeden hiç bir dayanağı olmadan İş Bankası puanlarımı silmiş. Hiç şaşırmadım. İşte 80 yıllık tecrübe işte müşteriye yapılanlar ve herkes şikayetçi. Beni arayan bayan beni haksız duruma düşürmek ve bunu kullanmak için çok uğraştı fakat olmadı.

Bülent 44 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön