31 Ekim 2013

İş Bankası Puanımı Vermiyor!

İş Bankası'nın opet ile yaptığı kampanyada farklı günlerde 4 defa opetten 75 TL'lik alışveriş yapanlara 50 TL para puan verecekti. Bu koşulları sağlamama rağmen 8 ekimde yatması gereken 50 TL para puan hesabıma yatmadı.

11 ekim tarihinde 444 lü numarayı aradığımda şikayetin değerlendireceklerini ve bayramdan sonra dönüş yapacağız demelerine rağmen bayram biteli 10 gün oldu, hala bir bilgi verilmemiştir. Gerekli işlemlerin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

Önder 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön