27 Ocak 2014

İş Bankası Puanımı 25 Gündür Vermiyor.

Aralık ayında Shell kampanyasına katıldık, hatta gerekli olan yerlere mesaj da attık. 75 tl 'lik 3 defa alışverişte yaptık. Fakat 25 tl' lik puanımız 25 gündür yüklenmiyor. 4 defa iş diyaloğu aradık ama ne bir sonuç, ne bir mail alamadık. Telefon açtığımızda çok yoğunuz deniyor ama bonus cart ta hiç böyle sorunlar çıkmıyor. Kaldı ki bonus card daha fazla müşterisi var. Sadece bu kampanya değil her kampanya da sorun yaşıyorum. Televizyonda her dakika reklam yapılıyor ama müşteri memnuniyeti sıfır. Müş. no: 08**154.

Cavit 43 Okunma

Cevaplar

  • Cavit27 Ocak 2014

    buradan yazmamız işinize gelmedi değil mi? Ben sizin söylediniz yerden de şikayetimi ilettim. Fakat kimse ilgilenmiyor. Müşteri memnuniyetiniz sıfır..

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön