Cansun G. Teşekkür Mesajı

Sorun giderildi, teşekkürler.

İş Bankası Puan Yanıltmacası!

Cansun G. |

8 - 28 Haziran'da yapmış bulunduğum her haftaya ait akaryakıt ve market dışı harcama 300 TL limitini geçmektedir, fakat sizin bana yatırmış olduğunuz maksi puan hafta başına 25 TL toplam 75 TL olması gerekirken, 50 TL'dir.

Bu sorunu sizlerle daha önce de yaşadım, harcama detaylarımı inceledim, hatam yok, detayları siz de inceleyin ve yatırmadığınız 25 TL maksipuanı yatırın. Bankamı değiştirmek zorunda kaldığımı düşünüyorum artık.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansun G.
  22 Temmuz
  16:45

  Sorun giderildi, teşekkürler.

 • Cansun G.
  09 Temmuz
  12:19

  8 - 28 Haziran'da yapmış bulunduğum her haftaya ait akaryakıt ve market dışı harcama 300 TL limitini geçmektedir, fakat sizin bana yatırmış olduğunuz puan hafta başına 25 TL toplam 75 TL olması gerekirken, 50 TL'dir. Bu sorunu sizlerle daha önce de yaşadım, harcama detaylarımı inceledim, hatam yok, detayları siz de inceleyin ve yatırmadığınız 25 TL puanı yatırın. Bankamı değiştirmek zorunda kaldığımı düşünüyorum artık.

 • 08 Temmuz
  13:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi