İş Bankası Puan Masalı!

Yasemin B. |

10 yıldır İş Bankası kullanıyorum. Daha önce de komik vakalarla karşılaşmıştım ama bu defa ki ibretlikti. İş Bankası E-Ticaret başlıklı kampanyasını mail yoluyla tarafıma ulaştırdı. Bu maile istinaden 4402'ye mesaj atmamız gerektiğini böylelikle 1000 lira üzeri alışverişlerde 100 lira maxi puan kazanacağımızı belirtti. Mesajımızı 8.12.2014'te gönderdik. Onay mesajı geri bildirim olarak bize geldi. 2354 liralık kampanya için anlaşmalı oldukları Vatan Bilgisiyar 'dan alışveriş yaptık. Ancak her şeyi kuralına uygun yapmış olmamıza rağmen İş Bankası taahhüdünü yerine getirmedi. İlk fırsatta İş Bankası hesaplarımı kapatacağımı, hakkımı helal etmediğimi ve tüketici mahkemesine durumu taşıyacağımı...

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  09:57

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi