İş Bankası Puan Hediye Kampanyasının Sonucunda Kazanılan Puanları Yüklemediler.

Harun K. |

Eşimin Nisan-Mayıs ayları arasında katıldığı "Bankamatik kartınızla 500 TL alışveriş yapın 50 TL puan kazanın" kampanyasından kazandığı 100 maxi puanı yüklemediler. Sanal olarak puanlar yüklenmiş görünmesine karşın pos cihazlarında ve cihazdan çıkan kağıtlarda görünmediği için puanları harcayamadık. Müşteri hizmetlerini çok kez aramamıza karşın herhangi bir geri dönüş olmadı. Sırf insanları yanıltmak adına göstermelik kampanya yapıp sonucunda kazanılanları vermiyorlar.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  16:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi