12 Eylül 2013

İş Bankası Promosyonlarımızı Vermedi!

Bizler Toros Tarım A. Ş Ceyhan Adana iş yerinde çalışan 100 kadar müteahhit elamanıyız. Bizlerle aynı işi yapan sendikalı elamanlar da var. Bunların sayısı da 9o ila 100 civarında. Sendikalılara 3 yılda bir 900 lira civarında İş Bankası promosyonu alıyorlardı, bu yıl ise 720 lira promosyon aldılar.

Geçen dönem 3 yıl önce bana da 900 lira promosyon verdiler, fakat bu yıl daha vermediler. Benim hakkım olan Promosyonu ne zaman verecekler onu merakla bekliyorum. Bu sorunumu çözerseniz çok mutlu olurum.

Mehmet 242 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön