İş Bankası Promosyon Ödemesini Yapmıyor.

Hülya A. |

İstanbul'da ki bir Üniversiteye naklen personel olarak atandım. Üniversitem Personel maaşlarını Türkiye İş Bankası aracılığı ile personele verdiğinden normalde promosyon almam gerekirken yaklaşık 4 aydır promosyon hakkımı alamadım. Bu durumu İstanbul'daki Genel Müdürlüğü de yazı ile bilgi sordum.

Yıldız Teknik Üniversitesi Şubesindeki personel ile görüştüğümde bana tatmin edici bir cevap alamadım, resmi prosedürlere takıldığını , meblağın sınırların üstünde olduğundan yönetim kurulu üyelerinin imzası gerektiği gibi bir cevap verdiler. Bankalar alıcı olduğu zaman hiç bir resmi prosedüre takılmazken, hak etmiş olduğum ve kendimi ona göre ayarladığım bir miktar para için aylardır beni bekletiyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  12:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi