İş Bankası Profesyonel Olmayan Davranışlar Ve Hatalar Zinciri!

Umur E. |

İş Bankası Maksimum kredi kartı için talepte bulundum. Eski kartımı kapatmamdan 30 gün geçmesine rağmen kart henüz elime ulaşmadı. Daha da ötesi kredi kartı ekstrem mail yoluyla bana gönderildi ancak ödenecek tutar 0,00 TL olarak belirtilmiştir. Ve kart borcumun tümü yeni başvurduğum karta geçtiği bilgisi yazmaktadır. Ancak sonrasında hesap dönemi geçtikten sonra tarafıma ait bir borç ve bir borca ait bir faiz işletildiği bilgisini öğrendim. Şöyle ki 1 ayı aşkın kartı henüz elime ulaştıramayan ve kart borcumu bana tebliğ bile etmeden borcuma faiz işleten İş Bankası profesyonellikten ne kadar uzak.

Etiketler :

Kredi Kart Faizi Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  13:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi