11 Nisan 2013

İş Bankası POS Cihazı Arızası!

11, 04, 2013 tarihin'de pos cihazım arızalı oluşturduğum da İş Bankası POS destek hattını aradım arıza kaydını oluşturmak için ama keşke aramayıp direk bankayla teması kesim kurtulsaydım her konuda İş Bankasını övgü ile bitiremem ama bugünden sonra pos cihazıma arıza oluşmasını sağlamak için aradığımda tam olarak 40 dk boyunca bekledim .

Sürekli sorular sorup sürekli hatta bekleyin demeleri kötü bunu da geçtim sonuca varamadığımızda laubali bir şekilde benim le konuşan ve adını sorduğumda adını söylemeyen müşteri temsilciniz yüzünden tamamen bankanızdan soğudum ve bir daha asla ilişkim olmaz bunu da geçtim arkadaşlarımı da temasını kestireceğim .

Ali 3.047 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön