İş Bankası Politikaları Öğrenciyi Sevmiyor!

Fatih D. |

6128 **07 adlı hesabımdan yaz dönemi hesap ücreti kesilmiştir. Daha öncede başıma geldiği için artık bunun "İş Bankasının" şirket politikası olduğunu düşünmekteyim. Öğrenciyim ve öğrenci hesaplarından hiç bir şekilde bedel alınmamaktadır fakat hazirandan sonra okulun tatil olması ile beraber insanlar ya tatile ya da memleketlerine dönmekte kalıyor.

Bu dönemde gelen hesap ücretine karşılık "öğrenci belgesi" istenmekte. İstanbul'da okuyorum, Afyon'da kalıyorum ve hesabım İskenderun'a bağlı İsdemir şubesinde. Ben şimdi bu sıcakta kesilen ücret için ne yapacağım, İstanbul'a mı gideceğim yoksa İsdemir şubesine faks mı gönderteceğim, okul göndermezse ne olacak? Olay tamamen öğrencinin parasını işletmek.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  17:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi