Abdullah Y. Teşekkür Mesajı

Çok teşekkür ederim

İş Bankası Personelinin Saygısız Davranışı!

Abdullah Y. |

21.09,2015 tarihi saat 9:50 civarında Pendik Çarşı Türkiye İş Bankası'nda gişe görevlisi G**** hanımdan bankamatik kartım henüz gelmediğinden dolayı abimin kartından sıra numarası aldım ve kendi kimliğimi de uzatarak kendi hesabımdan işlem yapacağımı söylediğim halde bana kendi hatasını üstünü kapatmak için benim hatamı sorumsuzca bana saygısızlık göstermesini göz yumamazdım. Ortada hata varsa uyarıp güzellikle söyleyebilirdi. Böyle bir tanınmış bankanın böyle saygısız bir elemanın bünyesinde bulundurmasını kınıyorum! Ve uyarı alınması için elimden geleni yapacağım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Y.
  05 Ekim
  14:37

  Çok teşekkür ederim

 • 30 Eylül
  14:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi