İş Bankası Personelin Olumsuz Davranışı ve Yanlış Yönlendirmesi Sonucunda Sigorta Hizmetinden Yararl

Derya A. |

İş Bankası dikili şubesindeki çalışanınız engin sönmez in olumsuz tavrı ve bankanızın buna oldukça duyarsız kalması karşısında 15 /09/2015 tarihinde ayda 2000 TL tutarında harcama yaptığım kartım ile ayda 200 TL tutarındaki BES'imi kapatacağım.

Müşteri kapasitenizi arttırmak için düzenli geliri olmayan bireylere sokaklarda bile kart dağıtmaya çalışıp elemanınızın hatasından kaynaklı mağduriyetimi bir sosyal sorumluluğa çevirmeme rağmen buna duyarsız kalmanızı hayretle karşılıyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  09:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi