İş Bankası Personeli Yardımcı Olmadı!

Muhammed Zeki G. |

2 yıl önce işte üniversiteli kredi kartım vardı.Borcunu 1 gün önce haber verdiler Van da olan depremden dolayı iletişim bilgilerim değişti.Bu sebepten dolayı bana ulaşamadıklarını söylediler. 0212 381 2301 nolu numarayı aradıktan sonra*** isminde müşteri temsilcisiyle görüştüm.2 yıl boyunca neredeydiniz dedim.

Bu sözden dolayı tartışma çıktı. ***hanım size yardım etmek istemiyorum bu borca taksitte yapmayacağım.Ödeyeceksin bu borcu dedi.Büyük bi firma olarak bu söz nasıl kullanılır veya nasıl bana yardım etmez.En kısa zamanda bana ulaşıp yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Şubat
  17:13

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi