18 Haziran 2014

İş Bankası Personeli İlgisiz.

Ankara Kızılay İş Bankası şubesine gittim. Bireysel müşteri ilişkileri bekleyen kişi sayısı 3 çalışan kişi sayısı 3 yarım saat bekledim. Araya numara almadan girenler var. Kimse ses çıkartmıyor. Bir tanesi sadece telefonla konuşuyor. En baştaki bir müşteriyle 45 dk ilgileniyor. Ortadaki telefonla konuşuyor. En sağdakide araya numara almayan kişileri alıyor.

Müdürleride aynı yerde bunu göremiyor. İlk defa böyle işi aksatan İş Bankası gördüm. Allah korusun ya 3 kişi değilde 15 kişi falan beklese ne olurdu merak ediyorum. Orada oturan müdürde bunu göremiyor.

Aytaç 308 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön