30 Mayıs 2014

İş Bankası Personeli İlgilenmiyor.

İş Bankasının yaklaşık 12 yıllık 06031*** no'lu, ticari müşterisiyim. Saat 11:30 civarında bir işlem için İş Bankasına (6601) gittiğimde, personellerinizden S*** Ö. karşısındaki müşterisiyle ilgileneceğine, elindeki akıllı telefonla ilgilenmekte, benimle ise göz ucuyla ilgileniyormuş gibi yaparak çok kabaca bir tavır sergilemektedir.

Kamera kaydının o sıradaki kayıtlarına, lütfen bakınız yakışmadı. Neyse ki Şube Müdürümüz sonradan bizzat ilgilendi. Saat 11:56'da ben kapıdan çıkarken, O personel yine akıllı telefonuyla çok meşguldü.

Ahmet 214 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 02 Haziran 2014

    Çok hantal bir yapısı var. Hiç kimseye, özellikle ticari çalışanlara asla tavsiye etmiyorum İş Bankasını ?

  • İş Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön