12 Şubat 2014

İş Bankası Personeli İlgilenmedi

İş Bankası'nda 77 yaşındaki Babaannenin torunlarına ileride birikim olması için açtırdığı Kumbara hesabını Fona bağlıyoruz şeklinde bilgi vererek Borsa endeksine bağlayan ve bu konuda hem internet ortamında hem de faks yolu ile Borsa'dan bihaber olan yaşlı bir kişiye nasıl olur da bu yatırım aracını kullandırırsınız şeklinde açıklama istemiş olmama rağmen zahmet edip de cevap bile verilmemesini gayrı ciddi buluyorum.

Dolayısı ile 21 senelik İş Bankası hesabımı bugün itibari ile de sonlandırıyorum. Bana da İş Bankasında yatırımınızı fona bağlıyoruz deseler 801 no'lu Likit Fon aklıma gelir. Bu işlemden benim anladığım müşteriye karşı bankanın ilgisiz ve umursamaz davranmış olduğudur.

Alp 128 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön