İş Bankası Personeli Hesabımdaki Paramı Vermemekle Tehdit Ediyor!

Emre Can M. |

İş Bankası Yeditepe şubesine hesabımdaki paramı çekmeye gittim fakat gişedeki görevli şahıs kimlik fotoğrafımın bana benzemediği için paramı vermemeye kalkıştı! Ben ısrar edince biraz tartıştıktan sonra paranın bir kısmını verdi. Geri kalan kısmını yarın kimlik fotoğrafımı değiştirip anca o şekilde alabileceğimi söyledi.

Ben kimlik fotoğrafım ile 2 ay önce KPSS'ye girdim, 1 ay içindede oy kullandım. Ayrıca kimlikteki fotoğrafım hesabımı açtırdığım zaman kimlikte bulunan fotoğrafım. Hesabımı açarken kimlik fotokopimi çektiler.

Bu gişede çalışanlara müşteri ile nasıl konuşulacağı öğretilmiyor mu? Bu kadar amatörce iş yapılmaz. Hesabımdaki tüm parayı çekip İş Bankası ile çalışmayı düşünmüyorum...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  11:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi