İş Bankası Personeli Çok Kaba.

Kadir K. |

Gittiğim GİRESUN / GÖRELE ilçesi İş Bankası şubesinde gişe sorumlusunun kabalığı hayret verici. Sıram geldiğinde hanfendiye kolay gelsin dedim bayan bana söyle bakalım diye cevap verdi. Benim yaşım 23 benim yaşım 15 değil, söyle bakalım ne demek oluyor.

Neyse dedim karşındaki bayan bir şey demek bana yakışmaz dedim ama bununla sınırlı kalmadı. Ben ona son iki günlük harcamalarımı görmek istediğimi söyleğim halde o bana üç hafta öncesini anlatmaya başladı. Benim ona benim bunlardan haberim var, ben sadece son iki günü sormak istiyorum, orada bir sıkıntım var dediğimde bana cevabı anlatıyorum işte bekle anlamıyor musun oldu.

Etiketler :

Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  13:59

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi