21 Şubat 2013

İş Bankası Personeli Çok Kaba!

Kredi kartıma ödeme yaptığımda fazlaya ilişkin ödemelerimin toplandığı kredi kartıma bağlı vadesiz hesabımdan haksız hesap işletim ücreti kesildiği için şikayette bulundum ve yanıt alamadığım için beylikdüzü İş Bank şubesine iptal talebi iletmek için sıra aldım yaklaşık 45 dk bekletildikten sonra sıra bana geldiğinde iptal talebimi ilettim .

Personel kartımı teslim alarak makasla çok az kesip direk çöpe attı ve dedi ki 2 hafta sonra tekrar geleceksiniz. Bunun tuhaf olduğunu söylediğimde siz isterseniz gelmeyin o zaman şeklinde kabaca bir şekilde laf çatıştırıyor. Hani diyorum personeliniz gibi yapsak olayın devamı nasıl olacak acaba. ayrıca o kart henüz kapanmadıysa nasıl çöpe atılıyor.

İbrahim 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön