Serdar K. Teşekkür Mesajı

sorunumla ilgili beni arayarak bilgilendiren ve teşekkür eden bölge sorumlusu beyefendiye bu yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

İş Bankası Personeli Çok İlgisiz.

Serdar K. |

İş Bankası binevler şubesinde müşteri temsilcisi beklemekteyim. Bölge sorumlusu gelecek diye 3 müşteri temsilcisinden biri çalışmakta, diğeri boş boş bilgisayara bakmakta, 3'üncüsü ise karşılamaya çıkmıştır. Şef ise bunları gördüğü halde karşılama için aşağı inmiştir. Bu nasıl bir çalışmadır. Bu ilgisizlik yüzünden hesaplarımı kapatıyorum.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar K.
  23 Mayıs
  22:15

  sorunumla ilgili beni arayarak bilgilendiren ve teşekkür eden bölge sorumlusu beyefendiye bu yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • 22 Mayıs
  11:26

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi