22 Mayıs 2014

İş Bankası Personeli Çok İlgisiz.

İş Bankası binevler şubesinde müşteri temsilcisi beklemekteyim. Bölge sorumlusu gelecek diye 3 müşteri temsilcisinden biri çalışmakta, diğeri boş boş bilgisayara bakmakta, 3'üncüsü ise karşılamaya çıkmıştır. Şef ise bunları gördüğü halde karşılama için aşağı inmiştir. Bu nasıl bir çalışmadır. Bu ilgisizlik yüzünden hesaplarımı kapatıyorum.

Serdar 715 Okunma

Cevaplar

  • Serdar'ın Teşekkür Mesajı23 Mayıs 2014

    sorunumla ilgili beni arayarak bilgilendiren ve teşekkür eden bölge sorumlusu beyefendiye bu yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön