İş Bankası Personel ve Çağrı Merkez Bilgisizliği.

Mehmet G. |

Şirinevler İş Bankası şubenize ve sizlere gücendim. O araç kredisi için ne demek kaskoyu onlardan yapmak zorunluluğu ne demek kredi çıkar mı çıkmaz mı kelimesini sarf etmek 25 km yol yapıp şubeye gidiyorum yapılan işlem kendilerinden soğutmaktır. Çok başarılısınız bu konuda hiç duymadığım kelimeleri şubenizden ve çağrı merkezinizden duyuyorum. Bilinçsizlik ve ilgisizlikte öndesiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet G.
  09 Aralık
  22:27

  SONUÇ ALAMADIĞIM KANALDAN MI ? HEP AYNI CEVAP İCRAT YOK ?

 • 09 Aralık
  10:39

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi