15 Temmuz 2015

İş Bankası Personel Kabalığı...

İş cep üzerinden yapmış olduğum kredi kartı limit arttırımı talebi ile ilgili olarak 15.07.2015 tarihinde saat 12:09-12:14 saatleri arasında Ö*** isimli bir çalışanınız aradı. Benden bir takım bilgileri almasının ardından bir durumu dile getirmeye çalışırken, kendisi tarafından konuşmama izin verilmeden, durumuma uymayan bir prosedür okunarak telefon yüzüme kapatıldı.

Hayatta bilgisizlik, keyifsizlik, yerine göre sevgisizlik bile kabul edilebilir; ancak tek dayanılmaz olan husus saygısızlıktır. Bu sebeple bu yazdıklarımı bir şikayet olarak kabul edin ve ilgili personele karşındakinin lafını ağzına tıkmadan, konuşma imkanı vermesini sağlamaya çalışın.

Alican 195 Okunma

Cevaplar

  • Alican'ın Teşekkür Mesajı06 Ocak 2016

    Yetkililer ilgilendi. Teşekkürler

  • İş Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön