İş Bankası Personel İlgisizliği...

Nuray T. |

İş Bankası Ataköy şubesinde özellikle yaşadığım problem bankada 3-5 kişi olmasına rağmen personellerin rahat rahat çalışması, sıra bekliyoruz güvenlikle muhabbet ediyor ya da yanındaki müdürle muhabbet ediyor 1 saat bekliyoruz orada özellikle gişedeki esmer bayan her bankaya gitmem de aynı problem yaşamaktan bıktım. Hepsi birbirinden suratsız neredeyse şirket olarak tüm bankalarla çalışıyoruz ama İş Bankası'ndan gerçekten memnun değilim. Hangi şubeye gittiysem aynı problem var.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Şube Sıra-Bekleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  13:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi