16 Kasım 2015

İş Bankası Pazar Akşamı Seri Kart Yutan ATM Sahibi Banka!

Yarın seyahatim var. Eve bırakmak için bir miktar nakit çekmek üzere Buyaka AVM'nin alt katındaki İş Bankası ATM'sine gittim. Daha kartı alır almaz, kartınız sıkıştı dedi el koyuyorum dedi ve hiçbir şey olmamış gibi sonraki müşteriye hazır hale geldi.

Ben şaşkınlıkla bakarken bir sonraki müşteri geldi ve onun kartını da gayet nizami şekilde yuttu ATM. Bu İş Bankası nasıl bir bankadır ki, onlarca kart yutan ATM'si arızaya geçmez ve onlarca insanı mağdur eder!

Arda 162 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön