İş Bankası Paypal Alısveriş Kur Farkı Ücreti Aldı.

Tugrul D. |

Yurtiçi alışveriş sitesinden alışveriş yaptım. PayPal ile yaptım ödemeyi. İş Bankası benden fazladan 8 lira kur farkı ücreti kesti. Bana attıkları mailde akıllara zarar. Sanki yurt dışından alışveriş yapmışım gibi türk parasını önce dolara çevirmişler sonra tekrar türk parasına çevirip bir gün öncesindeki kur farkından dolayı bu parayı kestik demişler. Ben bundan şikayetçiyim. Bundan sonraki süreçte tüm kanuni haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugrul D.
  28 Ekim
  11:25

  Kur farkı almanın normal olduğunu söylediler, ama normal değil.

 • Tugrul D.
  28 Ekim
  11:24

  Kur farkı almanın normal olduğunu söylediler. Haklı olduğumu kabul etmediler. Resmi yetkililerde bakalım normal olduğunu söyliyecekler mi?

 • 25 Ekim
  09:36

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi