31 Ekim 2016

İş Bankası Payoneer Kart İle Para Çekmedim Çekti Görünüyor.

Mersin' de pozcu şubesine bağlı bir ATM'den 08/09/2016 tarihinde saat 14:43:58' de 1500 lira çektiğim görünüyor sistemde. Fakat ben o işlemde paramı dolar olarak çekmek istediğimde, ATM bana TL olarak hesap yaptığı için işlemi "iptal" ettim. Kartımı aldım ve gittim. Daha sonra fark ettim ki işlem özetimde o 1500 liralık miktarı çektiğim görünüyor. Hemen banka ve Payoneer ile iletişime geçtim. Banka bana Payoneer'in kendilerine dilekçe ile başvurması gerektiğini söyledi. Bende işlemi yapmalarını Payoneer'den talep ettim. Onlar da 90 gün içinde işlemin çözüme kavuşacağını söyledi. Gerekli evrakları doldurup yolladım.

Bugün cevap geldi. İş Bankası paranın çekildiğine dair bir kanıt olarak bankamatiğin işlem dökümünü yollamış. Para müşteri tarafından çekildi diyor. Benim sorunum zaten bu. Ben parayı çekmediğim halde ATM çekildi diyor. Kamera kayıtları incelensin istiyorum.

Cihad 1.752 Okunma

Cevaplar

 • Cihad06 Kasım 2016

  Kamera kayıtlarının incelenmesi için Cumhuriyet Başsavcılığına şikayet dilekçesi verdim.

 • Cihad03 Kasım 2016

  E-mail gelmiş. Telefonda bana kamera kayıtlarının da incelenmesi için bakacaklarını söylediler. Ama mail ile benim Cumhuriyet Başsavcılığına başvuru yapmam gerektiğini söylemişler. Bu nasıl işlem ya. Sizin sisteminiz bu ve bir sorun olduğunu belirtiyorum neden incelenecek deyip sonra başka yerlere başvuru gerekiyor diyorsunuz?

 • Cihad03 Kasım 2016

  İnceleneceğine dair telefon ile bilgi aldım beklemedeyim.

 • İş Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

 • Cihad30 Ekim 2016

  Şikayet ile ilgili yazıma sığmadı yorum atmak istedim. Benden sonraki müşteri ATM de sırada belkide benim paramı almışta olabilir. Bu kamera katırları incelense belli olur. Zaten kayıtlarda benim ATM'den herhangi bir para almadığım görünecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön