İş Bankası Parayı Yutan ATM.

Yunus K. |

İş Bankası Bağımsız ATM'sinden banka yoktu bir şahısa para yatırmak istedim ve tüm bilgilerimi ve parayı göndereceğim şahsın bilgilerini yazdım vs. Parayı para bölümüne yatırdım parayı alan ATM bir anda geçici olarak işlem yapılmayacaktır özür dileriz dedi ve 15 dakika bekledim düzelmedi. Sonra normal çalışır hale geldi parayı geri vermedi bankaya gittim genel müdürlüğe dilekçe yazdık ama o parayı banka aldı ve ne arayan ne soran dilekçe vs ilgilenen yok. Ben şikayetçiyim. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  09:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi