07 Eylül 2013

İş Bankası Paranın 4 Ay Sonra İade Edilmesi!

Kredi kartım ile mart ayında Jolly Tur'dan 1462, 50 TL tutarında tur satın aldım ve ağustos ayı içerisinde iptal sigortamı kullanarak turu iptal ettirdim. Ben hu alışveriş yaparken firmanın banka ile anlaşması gereği 4 ay taksit erteleme olarak kartımdan çekildi.

Zaten bu sizin seçiminizde bir durum değil otomatik 4 ay öteliyor. Karta parayı geri iade yaparken de 4 ay sonra yapıyorsunuz. Ben bu 6 taksitten 2 tanesini ödedim. Benim ödediğim paramı nasıl işletirsiniz.

Ben iptal ettirdiğim bir hizmetin ve 2 taksitini ödediğim hizmetin parasını neden 4 ay sonra alacağım. Geri ödemenin taksit taksit olmasını anlayabiliyorum fakat 4 ay erteleme nedir! Önce öde sonra geri biz size verelim. Acil çözüm! İş Bankası'ndan şikayetçiyim.

Murat 76 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön