İş Bankası Paramla Rezil Olmak!

Mehmet Y. |

17 Haziran tarihinde İş Bankası'na ait kredi kartımı kaybettim, hemen bankaya durumu iletip yenisi için başvuruda bulundum. Aynı gün internet üzerinden 165 TL kredi kartı borcumu ödedim, ama banka bu ödemeyi bloke edip, borcumdan düşmemiş, düşünün basit işlem için müşteri temsilcisini arıyorum şubeye gidin diyor en yakın şube bana 30 km, bir diğeri 1 hafta sürer diyor.

Ne yapacağımı şaşırdım, lütfen sorunumu çözün artık.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  10:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi