İş Bankası Paramı İade Etmiyor!

Yiğit A. |

04.04.2015 tarihinde Kadir Has AVM/İstanbul (06***) İş Bankası ATM'sine kartsız 100 TL yatırdığım halde işlem yapmadı ve parayı yuttu; Bankanıza 09.04.2015 tarihinde dilekçe yazdım ancak üzerinden bir hafta geçmesine rağmen hala bana dönülmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bilgi veremediklerini söylediler. Acilen paranın iadesini talep ediyorum gerekirse mahkemeye başvuracağım.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  12:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi