İş Bankası Paramı İade Etmiyor.

Onur Ö. |

Sahibinden.com sitesinden bir ürün alacaktım. 300 TL Bankaya havale yaptım verdiği isim hesap numarası C** E** isimli şahısa aitti. Bankadan işlemi gerçekleştirdiğim için güvendim, sahte kimlikle hesap açacak halleri yok diye düşündüm ama burası Türkiye her şey oluyormuş işte. Ürünü kargolamadı ve savcılığa gittim. Bankanıza dilekçe de yazdım hala param iade olmadı. Hem paramın iadesini hem yakalanmalarını istiyorum. Nasıl kayıtsız kalıyorsunuz!

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  10:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi