İş Bankası Paramı Çekemedim!

Can A. |

Ben çok aktif olmasa da aktif bir hesap bulunduran bir İş bankası kullanıcısıyım. Hesabı açtıralı en az 4 yıl olmuştur. Tam tarihi hatırlayamıyorum. Fakat o gün hesabıma gelen bir para için bankamatikte çekemeyeceğim bir para olduğu için bankaya gittim. Bankada nüfus cüzdanımı vermeme rağmen kendim fotoğrafımı göstermem rağmen ve hesap bana ait olmasına rağmen imzamın benzemediğini iddia ederek bana parayı ödeyemeyeceklerini söyleyerek beni beklettiler. Kısacası bana kendi paramı ödememek için yol aradılar. Bu yaşadığım olayı Ankara Turan Güneş Bulvarı şubenizde yaşadım. Lütfen insanların şu zamandaki kısıtlı zamanlarına biraz saygıları olsun.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  02 Mayıs
  14:56

  Standart cevap yazarak oyalıyorsunuz.

 • 29 Nisan
  17:56

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi