İş Bankası Parakod Uygulaması Üzerinden Bilet Alamama!

Yetkin G. |

İş bankası'nın bir alt uygulaması olan parakod üzerinden Cinemaximum sinemalarından bilet satışı yapılmaktadır. Reklamda belirtilen indirimli seans biletini uygulama üzerinden satın alabileceğim belirtilmesine rağmen alamamaktayım. Salon seçimi sekmesine gelindiğinde "beklenmeyen bir hata oluştu hata kodu 0010" yazan bir mesaj geliyor. Sanki beklenen bir hata olabilecekmiş gibi böyle saçma bir şey yazıyor. Sorun devam ederse müşteri destek hattımızı arayın diyor ve aramam neticesinde portalda problem görünmediğini ve yardımcı olamayacaklarını ilettiler. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Onların göremediği ancak benim yaşadığım bir sorun var ortada!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  14:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi