İş Bankası Para Yutan ATM!

Celil G. |

İş bankası ATM'sinden Genç Bank Kartımdan nakit avans çekmek için giriş yaptım işlemi onayladı. Önce kartınızı sonra paranızı alın uyarısı verdi kartımı aldım herhangi para çıkışı olmadı fakat bankanız tarafından limitimden düşülmüş fakat ödeme alamadım, mobil bankacılık hizmetinizden baktığımda provizyondaki harcama olarak görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celil G.
  10 Haziran
  12:38

  Farklı bir bankanın kartı ile para çekme işlemi gerçekleştirirken işlemimi onaylanmasına rağmen kartımı verdi fakat paramı vermedi ve Kartımdan miktar dustu sizin bozuk olan ATM'niz den dolayı mağdur oluyoruz.

 • Celil G.
  10 Haziran
  02:32

  Sizin bankanızın Atmsinden para alamadım fakat benim kartımın bulunduğu ZiraatBankasindan çektiğim ücret dusulmus atmnizin bozuk olmasından dolayı mağdur oldum. Adli yollara başvurmak zorunda kalacağım.

 • 09 Haziran
  13:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi