09 Haziran 2016

İş Bankası Para Yutan ATM!

İş bankası ATM'sinden Genç Bank Kartımdan nakit avans çekmek için giriş yaptım işlemi onayladı. Önce kartınızı sonra paranızı alın uyarısı verdi kartımı aldım herhangi para çıkışı olmadı fakat bankanız tarafından limitimden düşülmüş fakat ödeme alamadım, mobil bankacılık hizmetinizden baktığımda provizyondaki harcama olarak görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

Celil 2.699 Okunma

Cevaplar

  • Celil 10 Haziran 2016

    Farklı bir bankanın kartı ile para çekme işlemi gerçekleştirirken işlemimi onaylanmasına rağmen kartımı verdi fakat paramı vermedi ve Kartımdan miktar dustu sizin bozuk olan ATM'niz den dolayı mağdur oluyoruz.

  • Celil 10 Haziran 2016

    Sizin bankanızın Atmsinden para alamadım fakat benim kartımın bulunduğu ZiraatBankasindan çektiğim ücret dusulmus atmnizin bozuk olmasından dolayı mağdur oldum. Adli yollara başvurmak zorunda kalacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi09 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön